خانه / آموزش / برنامه نویسی / ANDROID / uTorrent نرم افزاری برای دانلود همچیز!(قسمت دوم)
utorrent-tumblr-mark-850-transparent

uTorrent نرم افزاری برای دانلود همچیز!(قسمت دوم)

در قسمت قبل (اینجا) به معرفی و توضیح هر آن چیزی که باید برای دانستن تورنت بدانید،پرداختیم..در این مطلب به ادامه معرفی نرم افزار مربوطه در محیط اندروید خواهیم پرداخت که کم و بیش عملکردی مشابه در فرایند دانلود برای  دوستان آیفونی دارد.

نه امن و نه ناامن! این توصیفی است که کارشناسان امنیت شبکه برای تورنت انتهاب کرده اند،اما کمی صبر کنید هنوز زود است که قضاوت کنیم..تورنت بطور کاملاخوبی امن است! و به نوعی تا به امروز گزارشی مبنی بر نامن بودن آن دریافت دریافت نشده و میلیون ها نفر در آن واحد مشغول استفاده آز این نعمت! در حوزه فناوری هستند.

خب حالا نحوه استفاده از برنامه میکروتورنت :

بعد از دانلود و نصب  آخرین ورژن برنامه uTorrent  در گوشی همراهتان کافی ست به یکی از سایت های اراعه دهنده فایل های تورنت بروید،بطور مثال اگر قصد دانلود فیلم داشته باشید ،مثلا فیلم 

کافیست به این سایتhttps://torrentz.eu/ بروید و در قسمت بالا در کادر جستجو مبادرت به تایپ اسم فیلم مورد نظرتان کنید .. و مجموعه ای از سایت های معتبر اراعه دهنده فایل مورد نظر ظاهر می شوند،این سایت معمولا مرجعی کلی برای جستجو در سایت های تورنت محسوب می شود.

برای خود من که از قدیمی های این سایت محسوب می شوم! و بر اساس تجربه بهترین سایت http://kickasstorrents.eu/  بوده..البته  این نظر شخصی و پایه علمی و یا امنیتی ندارد و فقط حاصل تجربه خود من است! و بقیه سایت های تورنت را هم می توانید انتخاب کنید.

خب بعد از ورود به سایت و وارد کردن نام فایل درخواستی در قسمت جستجو باچنین صفحه ای مواجه می شوید :

Screenshot_2015-08-18-16-57-02

خب بطور مثال فیلم می خواهیم  mad max:fury road 2015 را دانلود می کنیم، روبروی فیلم موردنظر سایز  و تعداد فایل و مدت بارگذاری فایل در سایت  و گزینه ی بنام seed را مشاهده میکنید ،قبل از کلیک بروی نام فیلم و رفتن به مرحله بعد توجه کنید که هر چه عددی بالاتر برای seed  باشد به این معنی ست که تعداد کلاینت ها و سرور های بیشتری برای دانلود وجود دارد و معمولا seed بالاتر از ۲۰ عدد خوبی ست ،برای فیلم مورد نظر این عدد ۱۸۶۶۲است! که مسلما عدد بسیار خوبی ست و نوید یک دانلود بی دردسر و دلچسپ را می دهد .

خب حالا که از سایز و seed  مورد نظر فیلم آگاه شدیم روی فیلم کلیک کنید تا وارد صفحه بعد شوید

Screenshot_2015-08-18-16-57-25

در این صفحه اطلاعات جامع تری از ویژگی های فایل مذکور و حتی اطلاعاتی نظیر رتبه فیلم  در سایت ها و معرفی آن وجود دارد..

بروی گزینه  Download Torrent  کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شویم 

Screenshot_2015-08-18-16-57-57

در تصویر بالا برنامه های که روی تلفن شما نصب است  که قابلیت ران شدن با فایل مورد نظر را دارد را می بینید،برنامه uTorrent را از بین این برنامه ها انتخاب کنید تا وارد نرم افزار مربوطه شویم.

بعد از ورود به برنامه فرایند دانلود شروع شده و میتوانید محیط برنامه را ببینید :

Screenshot_2015-08-18-15-24-09Screenshot_2015-08-18-15-23-12

Screenshot_2015-08-18-15-23-35

در قسمت قبل (اینجا) به معرفی و توضیح هر آن چیزی که باید برای دانستن تورنت بدانید،پرداختیم..در این مطلب به ادامه معرفی نرم افزار مربوطه در محیط اندروید خواهیم پرداخت که کم و بیش عملکردی مشابه در فرایند دانلود برای  دوستان آیفونی دارد. نه امن و نه ناامن! این توصیفی است که…

نقد و بررسیUser Rating: 2.95 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی امیر کرد

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

گوشی بدون حاشیه اسنشال فون پس از مدت‌ها انتظار عرضه شد

گوشی بدون حاشیه اسنشال فون پس از مدت‌ها انتظار عرضه شد

گوشی بدون حاشیه اسنشال فون بالاخره از طریق وب‌سایت رسمی شرکت سازنده، فروشگاه بست‌بای و اپراتور اسپرینت عرضه شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.