خانه / اسلایدر / AOL: دو ملیون نفر از آمریکایی ها دارند از اینترنت دیال-آپ استفاده می کنند!!!!
اینترنت
اینترنت کم سرعت در آمریکا

AOL: دو ملیون نفر از آمریکایی ها دارند از اینترنت دیال-آپ استفاده می کنند!!!!

در روز جمعه AOL گزارش داد که هنوز ۲٫۱ ملیون نفر از مردم آمریکا از سرویس اینترنت دیال-آپ استفاده می کنند و مشتری این سرویس هستند!

یعنی اینترت آمریکا کم سرعته؟

این یک رقم واقعا شگفت آور و عجیب است که در صال ۲۰۱۵ درباره این مشتری ها رخ داده است!!!!حال به دلیل نفهمیدن یا لجاجت یا نوع منظقه جغرافیایی این مردم در این روزها از اینترنت اولیه استفاده میکنند.

قبلا در سال ۲۰۱۰ نیز AOL گزارش داده بود که ۴٫۶ ملیون نفر در آمریکا از اینترنت اولیه استفاده می کنند.عدم استفاده و جابه جایی این کاربران از اینترنت اولیه به اینترنت پرسرعت امروزه در حال انجام است،اما سرعتی بسیار بسیار کم دارد!

CNN گزارش داد که حدود ۷۰ درصد مردم آمریکا دارند از اینترنت پر سرعت استفاد می کنند!با سرعت میانگین حدود ۱۱٫۴ مگا بایت! مسلما این سرعت نمی تواند با سرعت خیلی کم AOL مقایسه شود.این مقایسه یعنی مقایسه با اینترنت ۲۰ سال پیش،این سرعت نمیتواند وبسایتهای مدرن امروزه را باز کند و همچنین در لود کردن فیلم در سایتهایی مانند یوتیوب و غیره نیز امکان پذیر نیست!

با این سرعت کم دیگر آموزش رایگان  و خیلی از تجارتهای الکترونیکی امکان پذیر نیست!این خیلی بی رحمانه است که این مردم با یک همچین سرعتی روزگار سر می کنند! تقریبا جهان آخرالزمان است!

و حالا اینها به کنار-اینجا رو توجه کنید که AOL دارد ماهانه ۲۰ دلار از این افراد بابت این اینترنت افتزاح دریافت میکند،این یعنی این کمپانی هنوز دارد تجارت خود را با این سرعت آن هم در کشور آمریکا انجام می دهد، اگر شما کسی را می شناید که داره از این اینترنت استفاده میکنه، درنگ نکنید الان زمان مداخله است!

من از این متوجه شدم که نوز همه نمی توانند از اینترنت پر سرعت براحتی استفاده کنند یا نمیخوان استفاده کنند!تا وقتی یک همچین کاربرانی باشند همچنان AOL نیز بادوام و پابرجا خواهد ماند!

 

منبع


لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

گوگل به میزبانی از سایت حامی عقاید نئو‌نازی پایان داد

گوگل به میزبانی از سایت حامی عقاید نئو‌نازی پایان داد

پس از آنکه GoDaddy به میزبانی از وب‌سایت اشاعه‌دهنده‌ی عقاید نژادپرستی و نئونازی پایان داد، گوگل نیز از پشتیبانی این وب‌سایت خودداری کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.