خانه / GAMES / Angry Birds 2 “بدتر،بزرگتر و پرندهای تر” خواهد بود،اما باز هم گیمرها را میخکوب خواهد کرد؟
5e87fdc3-426d-497a-81dd-20e9bd94744f-620x372
5e87fdc3-426d-497a-81dd-20e9bd94744f-620x372

Angry Birds 2 “بدتر،بزرگتر و پرندهای تر” خواهد بود،اما باز هم گیمرها را میخکوب خواهد کرد؟

۵ سال از تسخیر ویترینهای مارکتهای بازی توسط سری اولیه این بازی هیجان انگیز می گذرد، و حال Rovio عکس تیزری جدید Angry Birds 2 را رونمایی کرده است.و قول داده که در تاریخ ۳۰ جولای از این بازی رونمایی کند و همچنین ادعا کرده که Angry Birds 2 "بدتر،بزرگتر…

نقد و بررسیUser Rating: 3 ( 1 votes)

۵ سال از تسخیر ویترینهای مارکتهای بازی توسط سری اولیه این بازی هیجان انگیز می گذرد،

و حال Rovio عکس تیزری جدید Angry Birds 2 را رونمایی کرده است.و قول داده که در تاریخ ۳۰ جولای از این بازی رونمایی کند و همچنین ادعا کرده که Angry Birds 2 "بدتر،بزرگتر و پرندهای تر" خواهد بود.

۳۰ جولای سه شنبه است و یک روز استاندارد برای رونمایی از بازی های موبایل،و Rovio نیز تاریخ رونمایی را در آن روز اعلام نموده است.

Angry Birds اولیه در سال ۲۰۰۹ به بازار آمد که توجه زیادی را به خود جلب کرد و کم کم در مدارس و مراکز آموزشی ،ویدیوهای آنلاین،اسباب بازی ها و… پدیدار شد.

در همین مدت گیمرهای موبایل از انواع دیگر این بازی استقبال می کردند مثل including Angry Birds Rio, Angry Birds Seasons و Angry Birds Stella و Angry Birds Star Wars.

همچنین فرمهای بازی متفاوتی هم داشتند مانند مبارزهای یا Angry Birds Transformersو یا Angry Birds Pop که به صورت پازلی بود و ثابت شد که چقدر این بازی خود را در دل مخاطبانش جای داده است.

و این کمپانی درگیر موضاعاتی هم بوده تا بتواند از این بازی های موبایلی خود درآمد زایی داشته باشد و خود را با سلطه گری “free to play” وفق دهد و بهجای پولی کردن خود بازی،آیتمهای آن را پولی کند تا بتواند در اپ استور به رکوردهای Clash of  Clans و  Candy Crush Saga برسد.

آمار درآمد زایی این بازی نسبت به بازی های ذکر شده هم کمتر است.وهم چنین آمار دیگری که جلب توجه میکند کاهش کاربران آنلاین و فعال ۲۶۳ ملیون نفری این بازی در سال ۲۰۱۲ به ۲۶۰ ملیون در سال ۲۰۱۴ است،این هم به دلیل عدم اپدیت ها و ویرایشهای به موقع در این بازی بوده است.تقربا تنها امید کمپانی به این بازی است و به همین دلیل نسخه جدید بزودی به بازار خواهد آمد.از این تعداد کاربر درآمد سالانه کمپانی حدود۱۵۶ ملیون یورو است.و همینطور دارد افزایش می یاب و موفقیت سری دوم بازی یک امتیاز کلیدی برای کمپانی خواهد بود.

منبع


لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

نگران دزدیده شدن ایده هایتان نباشید

نگران دزدیده شدن ایده هایتان نباشید

بسیاری از ما می‌ترسیم از اینکه ایده‌های خود را با دیگران مطرح کنیم. اما فراموش نکنید که شرکت‌های بزرگ هم ایده‌هایشان را قبل از اجرا، عمومی می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.