خانه / اسلایدر / گوگل fcc میگوید که نسل بعد گوگل گلاس در راه است!!!
بعد گوگل گلاس
بعد گوگل گلاس

گوگل fcc میگوید که نسل بعد گوگل گلاس در راه است!!!

فرازو نشیبهایی گوگل گلاس دربازار دچار بوده و محبوبیت و عدم محبوبیت آن در هر زمان مشخص بوده و احتمالا بزودی شاهد یک جهش از نسل جدید خواهیم بود،پس تا آخر این خبر با ما همراه باشید، مستندات کمیسیونهای ارتباطی فدرال (Fcc) توسط پیشنهاد جدید گوگل ذخیره می شوند،این پیشنهاد گوگل شامل یکدوربین تک چشمی روی عینک همراه بلوتوز و قابلیت وای فای است.

مستندات نشان می دهند که”GG1” یا ورژن اول گوگل گلاس دیگر به موفقیتهای زیادی نخواهد رسید پس طبق گزارشات نسل دوم به بازار خواهد آمد.

سازندگان دستگاهها موضفند که دستگاهای خود را اقبل فرستادن به بازاربه fcc  بفرستند،تا تحقیقات امنیتی بر روی آنها انجام گیرد.این کار ارسال بعضی سخت افزارها را به بازار مشکل می سازد،اما باید این کار انجام شود ،هر چقدر هم که توضیحات تولیدات پیچیده باشد.

تونی فدل توسط گوگل مجبور شد تا دستگاه را از دوباره طراحی و به بازار بفرستد،او نیز بعضی از ویژگی های نسل بعدی گوگل گلاس را تشریح کرد و اینکه کی و کجا به بازار خواهد آمد.در مجله وال استریت ژورنال در ماه نوامبر این خبر بیشتر در چشم بود"نسل بعد گوگل گلاس در همین امثال به بازار ارائه خواهد شد".

هر چند ماه در ماه اوریل با هشدارهایی توسط google fcc به گوگل گلاس مواجه شدیم که کل ذهنیتهای ما را از زمان رونمایی از نسل دوم تغییر داد.اما فکر می کنیم که نسل دوم پیشنهادی احتمالا به صورت کامل تغییر کند.

منبع

فرازو نشیبهایی گوگل گلاس دربازار دچار بوده و محبوبیت و عدم محبوبیت آن در هر زمان مشخص بوده و احتمالا بزودی شاهد یک جهش از نسل جدید خواهیم بود،پس تا آخر این خبر با ما همراه باشید، مستندات کمیسیونهای ارتباطی فدرال (Fcc) توسط پیشنهاد جدید گوگل ذخیره می شوند،این پیشنهاد…

نقد و بررسیUser Rating: 3.9 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

اطلاعات پردازنده‌ های لپ‌ تاپ کافی لیک لو رفت

اطلاعات پردازنده‌ های لپ‌ تاپ کافی لیک لو رفت

ماه‌ها است که اخبار جدیدی در مورد پردازنده‌های کافی‌ لیک اینتل درز می‌کند و این‌ بار نوبت به پردازنده‌های لپ‌تاپ این شرکت رسیده است.

یک دیدگاه

  1. بازتاب ها: نیما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.