خانه / اسلایدر / گوگل گلاس جدید قابلیت ردیابی چشم را خواهد داشت!
20140124-GOOGLE-GLASS-FRAMES-0018

گوگل گلاس جدید قابلیت ردیابی چشم را خواهد داشت!

گوگل گلاس جدید که همکنون در حال استفاده در بعضی از قسمتها است،قابلیت ردیابی جایی که شما نگاه می کنید را دارد ، و چون هنوز اخبار زیادی داده نشده است،از نوع سخت افزار این عینک جدید اطلاعاتی در دست نیست که با چه سخت افزارهایی کار می کند.
این ویژگی کاربردهای جدید و ایده های جدیدی را به ذهن می آورد که می توانند به این عینک اضافه شوند.اما ردیابی چشم یک ویژگی است که گوگل باید نگران آن باشد،مثلا کنترل با صدا یا اشاره های بدن!
تصور کنید که در خیابان راه می روید و یک نگاه به یک رستوران می اندازید و اطلاعاتی مانند لیست منوی صبحانه را می توانید ببینید و شماره هایی که مربوط به رزرو یا خدمات رستوران است برای شما نمایش داده می شود،تصور کنید که چقدر زندگی شیرین تر می شود.چند عکس از چشمان او می گیرد و کاربر
این ویژگی از سه نوع الگوریتم می تواند استفاده کند و الگوریتمی که مورد قبول گوگل است،این است که عینک زمانی که کاربر به یک منظره نگاه می کند چند عکس از چشمان او میگیرد و می تواند حدس بزند که کاربر کجا را نگاه می کند و چند عکس نیز از آن منظره می گیرد و با انجام چند بزرگنمایی مشخصات را برای کاربر نمایش می دهد.

گوگل گلاس جدید که همکنون در حال استفاده در بعضی از قسمتها است،قابلیت ردیابی جایی که شما نگاه می کنید را دارد ، و چون هنوز اخبار زیادی داده نشده است،از نوع سخت افزار این عینک جدید اطلاعاتی در دست نیست که با چه سخت افزارهایی کار می کند. این…

نقد و بررسیUser Rating: 3.1 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

انویدیا OptiX 5.0 را با سیستم کاهش نویز مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌‌کند

انویدیا OptiX 5.0 را با سیستم کاهش نویز مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌‌کند

کمپانی انویدیا در همایش SIGGRAPH ۲۰۱۷، از آخرین نسخه‌ی ای‌پی‌آی رهگیری نور خود که مبتنی بر پردازنده‌ی گرافیکی است با نام OptiX 5.0 رونمایی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.