خانه / اسلایدر / کار شرم آور خواننده معروف آمریکایی،سلنا گومز
سلنا گومز در آلبوم شرم آور جدیدش REVIVAL
سلنا گومز REVIVAL

کار شرم آور خواننده معروف آمریکایی،سلنا گومز

سلنا گومز خواننده معروف آمریکایی در کاری بسیار زننده و بچه گانه،کاری که اغلب شخیتهای معروف غربی برای معروفتر شدن میکنند در آخرین شعر خود در آلبوم آخرش چیزی که برتن داشت تقریبا لباس نبود،در کشوری که ادعای فرهنگ میکند به جای اینکه با شعرهای بهتر معروف شود با عریان کردن خود می خواهد به این موفقیت ها برسد،

در سه شنبه هفته قبل شعر "Good For You" سلنا گومز قسمتی از آن به عنوان کاور آلبوم به نمایش در آمد و احتمالا در ۹ اکتبر می خواهد این آلبوم زننده را به فروش برساند. وی با این کار شاید خیلی از طرفدارهای خود را از دست دهد!

خواننده پاپ ۲۳ ساله آمریکایی سلنا گومز عکس آلبوم خود را در تویتر گذاشت و به سرعت این عکس به عکس تاپ در توییتر تبدیل شد،آلبوم خجالت آور "REVIVAL" !

واقعا موفقیت به چه قیمت؟

حتی در صفحه توتیر این خواننده نیز یک مشاجره بین طرفداران موافق و مخالف این کار ایجاد شده است.

 

سلنا گومز خواننده معروف آمریکایی در کاری بسیار زننده و بچه گانه،کاری که اغلب شخیتهای معروف غربی برای معروفتر شدن میکنند در آخرین شعر خود در آلبوم آخرش چیزی که برتن داشت تقریبا لباس نبود،در کشوری که ادعای فرهنگ میکند به جای اینکه با شعرهای بهتر معروف شود با عریان…User Rating: 3.63 ( 2 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

۲۹ مرداد: تولد راجر ولکات اسپری، عصب‌شناس برجسته آمریکایی

۲۹ مرداد: تولد راجر ولکات اسپری، عصب‌شناس برجسته آمریکایی

۱۰۴ سال پیش در چنین روزی، راجر ولکات اسپری، روانشناس و عصب‌شناس برجسته آمریکایی و برنده جایزه نوبل پزشکی در سال ۱۹۱۳ در شهر هارتفورد متولد شد.

۲ دیدگاه

  1. شما ک هیچی نمیدونید الکی خود داوری نکنید این کارو واسه مشهور بودن نکرد میخواست نشون بده ک احیا شده چون قبلش به خاطر یه سری از اتفاقات قلبش شکسته بود بعدشم شما فرهنگ ما ایرانیارو با اونا مقایسه نکنید لطفا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.