خانه / اسلایدر / کارت گرافیک Nvidia GTX 980 Ti به قیمت ۶۵۰ دلار به فروش می رسد!
user4977_pic3747_1411543546

کارت گرافیک Nvidia GTX 980 Ti به قیمت ۶۵۰ دلار به فروش می رسد!

در کامپیوتکس ، بزرگترین نمایشگاه فناوری آسیا، جدیدترین کارت گرافیک شرکت Nvidia یعنی GTX 980 Ti معرفی شد.مانند ۷۸۰ Ti که در سال ۲۰۱۳  معرفی شد، این کارت گرافیک جدید الان پرچمدار سری تایتان کارت گرافیک Nvidia شده است.تایتان ایکس ، که در مارس به بازار روانه شده است بر پایه GM200 Maxwell GPU است. این کارت گرافیک دارای ۱۲GB VRAM است که حدود ۱۰۰۰ دلار قیمت دارد. ۹۸۰ Ti یک ورژن پایینتر GM200 است که ۶GB VRAM پر بازده تر و قیمت ارزانتر یعنی ۶۵۰ دلار است.این کارت گرافیک شامل یک کپی رایگان از شوالیه آرکام نیز هست.با آمدن مدل ۹۸۰ Ti مدل ۹۸۰  نیز دچار نزول قیمت ۵۰ دلاری می شود،یعنی از ۵۵۰ دلار به ۵۰۰ دلار کاهش قیمت خواهد داشت.

 

الان زمان خوبیه که برید به مارکت و یک کارت گرافیک بخرید،اما من پیشنهاد میکنم که یک هفته صبر کنید چون هفته بعد کارت گرافیک جدید شرکت  AMD  نیز خواهد آمد.

 

 

منبع

در کامپیوتکس ، بزرگترین نمایشگاه فناوری آسیا، جدیدترین کارت گرافیک شرکت Nvidia یعنی GTX 980 Ti معرفی شد.مانند ۷۸۰ Ti که در سال ۲۰۱۳  معرفی شد، این کارت گرافیک جدید الان پرچمدار سری تایتان کارت گرافیک Nvidia شده است.تایتان ایکس ، که در مارس به بازار روانه شده است بر…

نقد و بررسیUser Rating: Be the first one !

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

انویدیا OptiX 5.0 را با سیستم کاهش نویز مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌‌کند

انویدیا OptiX 5.0 را با سیستم کاهش نویز مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌‌کند

کمپانی انویدیا در همایش SIGGRAPH ۲۰۱۷، از آخرین نسخه‌ی ای‌پی‌آی رهگیری نور خود که مبتنی بر پردازنده‌ی گرافیکی است با نام OptiX 5.0 رونمایی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.