خانه / اسلایدر / پنتاگن بالاخره تصمیم گرفت یک جایگزین برای Humvee های پیر بیاورد!(قسمت دوم)

پنتاگن بالاخره تصمیم گرفت یک جایگزین برای Humvee های پیر بیاورد!(قسمت دوم)

Oshkosh-L-ATV

سرویس گزارش دهنده پنتاگن اعلام کرد که Humvee در سال ۱۹۸۵ وارد سرویس شده بوده است و توانایی ضعیفی در مقابل دستگاهها منفجره (IED) داشته است،که یکی از مشکلات قرن ۲۱ ایالات متحده است.

ما این روزها بعضی از Humvee های قدیمی را هم میبینیم که ناخوشایند است و این هم به دلیل قرار داد ۶٫۷ ملیارد دلاری پنتاگن است که حتی بعد از شروع تولید انبوه ماشینهای جنگی جدید Oshkosh حدود ۱۷۰۰۰ Humvee باقی خواهد ماند،که معلوم نیست چه فکری برای آنها دارند فروش یا…

بر طبق گزارشات حدود ۳۰ ملیارد قیمت قرار داد جدید است که بر طبق آن باید در جند دهه آینده حدود ۵۴۰۰۰ دستگاه جدید جنگی تولید شود.این تولید می تونه در اواسط این قرن به اتمام برسه.

بالغ بر ۲۸۰۰۰ Humvee تا الان تولید شده ،این واضح است که تا اتمام تمام فازهای تولید Oshkosh باید صبر داشت.

 

 

 

این وسیله به صورت کامل تست شده ،در مقابل تانکها و جاده های صعب العبور ! Oshkosh کاری میکنه که نیروها ۷۰% سریعتر از استانداردهای طلایی امروز جابه جا شوند.ما اینو میدونیم که نیروهی ارتش و نیروهی دریایی در آینده با مشکلات خیلی زیادی روبرو خواهند شد ، ولی با وجود Oshkosh این مشکلات به راحتی حل خواهد شد. Humvee ها واقعا سرویس خوبی را ارائه می دادند ولی واقعا سرعت و امنیت کمی داشتند،و طبیعت امروز هم با ۲۰ سال پیش نغییر کرده و نیازمند ویژگی های جدید است.

منبع


لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

۲۵ مرداد: سالگرد درگذشت جان پمبرتون، خالق کوکاکولا

۲۵ مرداد: سالگرد درگذشت جان پمبرتون، خالق کوکاکولا

۱۲۹ سال پیش در چنین روزی، جان پمبرتون، شیمیدان و مخترع آمریکایی چشم از جهان فروبست. شاید این نام چندان آشنا نباشد؛ ولی وی با اختراع کوکاکولا دنیایی را به تسخیر خود درآورده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.