خانه / استارتاپ / اخبار عمومی / پروژه Sunroof گوگل چیست؟
sunroof
sunroof

پروژه Sunroof گوگل چیست؟

تا حالا درباره کارهای خارق العاده و بی نظیر گوگل زیاد شنیدیم و امروز هم میخوام یکی از بهترینها رو خدمتتون عرض کنم.پروژه جدید گوگل با نام Sunroof رو حتما به یاد داشته باشید در آینده بیشتر از آن خواهید شنید،این پروژه میتونه به شما بگه که تو کدوم ایالت یا کدوم شهر و یا کدوم مکان از شهر انرژی خورشیدی بیشتری قرار داره و شما میتونید اونجا سلولهای خورشیدی خودتون رو نصب کنید.

search engine گوگل که بهترین جاها برای برپایی انرژی خورشیدی رو براتون معلوم می کنه این کار رو با استفاده از ترکیب دیتا ها و نتایج زیاد انجام میده. این نتایج از گوگل مپ ، ۳D modeling ساختار پشت بومها ،تاریخچه آب و هوایی و الگوهای دمایی و همچنین سایه های ایجاد شده از ساختمانها و درختان استفاده می کند.

                              

هنگامی که شما آدرس را در این موتور جدید وارد می کنید بهترین مکان را برای شما در آن حوالی با نتایجی از اینکه چقدر انرژی می تواند برای شما در طول یکسال ایجاد کند را نمایش می دهد.در پایین سایت نیز لیست پنلهای سلول خورشید و شرکتهایی ارائه دهنده در آن حوالی نمایش داده شده است.

فعلا این پروژه محدود به شهرهای بوستون و کالیفرنیا و سانفرانسیسکو است و در آینده ای نه چندان دور به در کل آمریکا و به زودی در کل دنیا عملی خواهد شد.

منبع

تا حالا درباره کارهای خارق العاده و بی نظیر گوگل زیاد شنیدیم و امروز هم میخوام یکی از بهترینها رو خدمتتون عرض کنم.پروژه جدید گوگل با نام Sunroof رو حتما به یاد داشته باشید در آینده بیشتر از آن خواهید شنید،این پروژه میتونه به شما بگه که تو کدوم ایالت…

نقد و بررسیUser Rating: 3.75 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

نگران دزدیده شدن ایده هایتان نباشید

نگران دزدیده شدن ایده هایتان نباشید

بسیاری از ما می‌ترسیم از اینکه ایده‌های خود را با دیگران مطرح کنیم. اما فراموش نکنید که شرکت‌های بزرگ هم ایده‌هایشان را قبل از اجرا، عمومی می‌کنند.

یک دیدگاه

  1. بازتاب ها: احمدرضا گالوندی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.