خانه / استارتاپ / اخبار عمومی / پروژه گوگل و کوالکوم برای ساخت موبایلهایی مخصوص تانگو
گوگل و تانگو

پروژه گوگل و کوالکوم برای ساخت موبایلهایی مخصوص تانگو

تیم تخصصی گوگل و نابغه های ATAP  آن تصمیم دارند تا گوشی هایی مخصوص پروژه تانگو بسازند.اما تا الان مدلهای پیچیده توسعه دهندگان خیلی کم حمایت شده است.البته تا الان معلوم نیست که گوگل چه برنامه ای برای تانگو دارد،میخواهد از این برنامه برای کاربران عادی استفاده کند؟چه ویژگی هایی به آن اضافه خواهد نمود؟یا چیزهای دیگر…! البته یک امیدهایی هم هست که گوگل با همکاری  کوالکوم این پروژه رو عملی کنه و شما بتونید راحت اونو از استور دانلود کنید.

گوگل اظهار نکرده است که این موبایلها با مارک کوالکوم وارد بازار می شوند،اما به عنوان یک همکار با گوگل کار می کند تا این اتفاق خوشایند بیفتد!

گوگل ادعا کرده که امروز بیشتر از هر روز دیگری به تبدیل شدن به عملی شدن این ایده نزدیک تر است.بزودی ما قادر خواهیم بود فضای اطراف خود را نقشه برداری و بررسی کنید ،  شاید اینطور کار نکند!بنابراین سخته که بگیم کی این پروژه به بازار خواهد آمد!

هفته آینده قرار است تا دستگاهها به دست توسعه دهندگان برسد،بنابراین این به توسعه دهندگان بستگی دارد تا یک کار ارزشمند و جالب انجام دهند.از چیزهایی که ما تا الان دیده ایم ، ما از چیزهایی که از تانگو دیدیم حدس میزنیم که این ایده پتانسیل زیادی برای تغییر دید و ارتباط ما با محیط اطرافمان را داراست.هدف تانگو دادن یک فهم انسانی از محیط اطراف به دستگاه است و این امر  با استفاده از حرکات و فضای اطراف ناشی می شود.

منبع

تیم تخصصی گوگل و نابغه های ATAP  آن تصمیم دارند تا گوشی هایی مخصوص پروژه تانگو بسازند.اما تا الان مدلهای پیچیده توسعه دهندگان خیلی کم حمایت شده است.البته تا الان معلوم نیست که گوگل چه برنامه ای برای تانگو دارد،میخواهد از این برنامه برای کاربران عادی استفاده کند؟چه ویژگی هایی…

نقد و بررسیUser Rating: 3.7 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

شکست کارآفرینان در تاسیس و توسعه‌ی کسب وکار، امری اجتناب ناپذیر است. اما با رعایت برخی نکات می‌توان احتمال این اتفاق را کاهش داد.

۲ دیدگاه

  1. بازتاب ها: بی نام

  2. بازتاب ها: حمیدرضا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.