خانه / اسلایدر / نیروی دریایی ایالات متحده: “اسکادران F-35 آماده جنگ است.”
F-35-Lightning-II

نیروی دریایی ایالات متحده: “اسکادران F-35 آماده جنگ است.”

جوزف دانفورد فرمانده نیروی دریایی آمریکا گفت که اسکادران لاکهید مارتین آماده نبرد است.این خبر در روز جمعه از منابع مورد اعتماد گزارش شده است.اخبار ها از گرفتن این تصمیم که در جمعه به گوش رسید خبرهای دیگر هم به همراه آن آمد یعنی هدف اصلی که جبران شدن ۳۹۱بیلیون دلار آمریکا در طول این پروژه.پروژه F-35 گرانترین پروژه تاریخ ارتشهای جهان است  و هزینه آن حدود ۵/۱ تریلیون دلار تخمین زده شده بود و این تخمین گویای توانایی های خارق العاده این پروژه است.

این پروژه در سه مدل ارضه خواهد شد که هر مدل مخصوص شاخه ای از ارتش است.همانند مدل F-35B که مخصوص نیروی دریایی است و توانایی فرود آمدن همانند هلی کوپتر را دارد و F-35A و مدل C که به ترتیب برای نیروی هوایی و زمینی ارتش مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

F-35 جانشین هواپیماهای حاضر ارتش خواهد شد و به تمام رنجهای ارتش در نبردهای هوایی در دیر پاسخ دادن نرم افزارها و کنترلهای پروازپایان خواهد داد.

منبع

جوزف دانفورد فرمانده نیروی دریایی آمریکا گفت که اسکادران لاکهید مارتین آماده نبرد است.این خبر در روز جمعه از منابع مورد اعتماد گزارش شده است.اخبار ها از گرفتن این تصمیم که در جمعه به گوش رسید خبرهای دیگر هم به همراه آن آمد یعنی هدف اصلی که جبران شدن ۳۹۱بیلیون…

نقد و بررسیUser Rating: 3.25 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

۲۸ مرداد: سالروز درگذشت لینوس کارل پاولینگ

۲۸ مرداد: سالروز درگذشت لینوس کارل پاولینگ

۲۳ سال پیش در چنین روزی لینوس کارل پاولینگ، زیست‌شیمیدان، فعال صلح، نویسنده و معلم آمریکایی در ۹۳ سالگی چشم از جهان فروبست. این دانشمند یکی از تأثیرگذارترین شیمیدانان تاریخ است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.