خانه / استارتاپ / اخبار عمومی / نمایش اینترفیس داخلی ویندوز ۱۰
ittl.ir
ittl.ir

نمایش اینترفیس داخلی ویندوز ۱۰

مایکروسافت ویژگی های ساختاری جدید ویندوز ۱۰ را به نمایش گذاشت!

ما این ساختار جدید رو نصب کردیم اما  یک گیر کوچولو در هنگام نصب بود که با یک ری استارت جدید حل شد.

یک تغییر بزرگ این بود که در این نسخه کرتانا دیگر در منوی استارت قرار داده شده است و بسیار مفید تر از بودن آن در یک پنجره جدید مانند نسخه قبلی ویندوز است.در آن نرم افزارها پروفایلها و دیگر چیزهایی هست که قرار است در نسخه اصلی روی کار بیاید.

در استفاده کوتاه و مختصری که ما از این نسخه کردیم باگ زیادی را نیافتیم فقط یک ارور هنگام آپدیت این نسخه ایجاد شد، همانند همیشه این را باید بدانیم که هیچوقت آخرین آپدیت روزانه را استفاده نکنیم اول تاثیر آن را در دنیای واقعی ببینیم و سپس تصمیم بگیریم!

خب برای کسانی که می خواهند نگاه نزدیکتری به این نسخه داشته باشند ما گالری زیر را پیشنهاد می کنیم و این یک فرصتی برای ما به وجود می آورد تا آپدیت های دیگر این نسخه را زیر ذره بین قرار دهیم و برای شما به ارمغان بیاوریم!

 

gallery

 

منبع

مایکروسافت ویژگی های ساختاری جدید ویندوز ۱۰ را به نمایش گذاشت! ما این ساختار جدید رو نصب کردیم اما  یک گیر کوچولو در هنگام نصب بود که با یک ری استارت جدید حل شد. یک تغییر بزرگ این بود که در این نسخه کرتانا دیگر در منوی استارت قرار داده…

نقد و بررسیUser Rating: 4 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

مایکروسافت: بینگ بزرگ‌تر از آن است که تصور می‎کنید

مایکروسافت: بینگ بزرگ‌تر از آن است که تصور می‎کنید

تیم تبلیغاتی بینگ با انتشار آماری جالب و قابل توجه از این موتور جستجو، قصد دارد به کاربران یادآوری کند که این سرویس هنوز زنده است. خواندن این اطلاعات ممکن است برای شما هم جالب باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.