خانه / آموزش / برنامه نویسی / ANDROID / نرم افزار سکرت بسته شد!!!!
464371-secret-app

نرم افزار سکرت بسته شد!!!!

این نرم افزار به کاربران اجازه میداد تا به صورت ناشناسی تاریکترین رازهای خود را در یک فضای اجتماعی فاش کنند و در معرض دید دیگر کاربران قرار دهند."متاسفانه نرم افزار سکرت همان هدفی که ما در اوایل راه اندازی آن داشتیم را برای ما فراهم نکرد"گفته  داوید بیتو مدیر عامل این استارتاپ !

 

داوید بیتو گفت که این نرم افزار تمام پولی را که برای راه اندازی آن سرمایه گزاری شده بود به علاوه ۸ ملیون دلار در زمستان قبلی برای ما به ارمغان آورد."" من بر این عقیده ام که ناشناس بودن یک چیز خاص و جالبی برای مردم است تا چیزی که در دلشان است را بازگو کنند،اما این می تواند مانند یک شمشیر دو لبه باشد و همینطور که جالب و سودمند که می تواند باشد همانطور ضرر هایی را هم داشته باشد که این ضررها چند ماه پس از آمدن این نرم افزار به بازار رخ داد.سکرت به مردم اجازه می داد تا به صورت ناشناس هر چیزی را پست کنند، بدبختانه چیزهایی که مانند چیزهایی شد که بعضی کاربران در اینترنت و غیر اخلاقی انجام می دهند شد و یا راضهاییی را بازگو میکردند که آبروی یک نفر را می برد.برزیل این استارتاپ را در سال پیش بن و ممنوع کرد.

سازندگان این نرم افزار در حال حاضر کارهای جدیدی را یافته اند و کار خود در این استارتاپ را ترک کرده اند.این نرم افزار در اپ استور نیست اما همچنان در گوگل پلی موجود است.

 

بیتو گفت : "من می خواهم تجربیاتی که در طی این ۱۶ ماه کسب کردم را برای دیگران که می خواهند کارهای مشابه را انجام دهند ، را ارائه کنم".

 

منبع:

این نرم افزار به کاربران اجازه میداد تا به صورت ناشناسی تاریکترین رازهای خود را در یک فضای اجتماعی فاش کنند و در معرض دید دیگر کاربران قرار دهند."متاسفانه نرم افزار سکرت همان هدفی که ما در اوایل راه اندازی آن داشتیم را برای ما فراهم نکرد"گفته  داوید بیتو مدیر…

نقد و بررسیUser Rating: Be the first one !

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

شکست کارآفرینان در تاسیس و توسعه‌ی کسب وکار، امری اجتناب ناپذیر است. اما با رعایت برخی نکات می‌توان احتمال این اتفاق را کاهش داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.