خانه / استارتاپ / اخبار عمومی / موتور جستجوی جدید فیس بوک
فیس بوک
facebook

موتور جستجوی جدید فیس بوک

دکمه اضافه کردن لینک نیز به زودی به نرم افزارهای تحت موبایل فیسبوک اضافه خواهد شد!بعد از اضافه شدن این ویژگی کاربران می توانند بر حسب کلیدواژه خود نتایج را در خود فیس بوک مشاهده نمایند!

گذاشتن لینک سایتها در فیس بوک توسط اسمارت فونها یک کار خوب برای فیس بوک نیست،چون کاربران را به بیرون سایت هدایت می کند،فییسوک برنامه دارد تا محتویات پستها را نیز به داخل فیس بوک بیاورد.وخود فیس بوک تبدیل به یک موتور جستجو شود، که در درون خود این سایت جستجو می نماید! با میزبانی این محتویات فیس بوک به کاربران اجازه می دهد تا در خود نرم افزار به دنبال کلیدواژه های خود بگردند!و اخبار را بدون ترک فیس بوک بخوانند و به اشتراک بزارند.

فیس بوک یک مکان خوب برای اخبار تکنولوژِی و دیگر سازمانها و محتویات دیگر است!این معلوم نیست که چگونه فیس بوک این کوءری نتایج را برای کاربران به نمایش در می آورد اما احتمال دارد بر حسب مطالب بیشتر اشتراک گذاشته شده یا مطالب بیشتر جستجو شده توسط خود کاربر است. و خبری نیز از اینکه کی این ویژگی اضافه می شود در دست نیست.برای اخبار بیشتر با ما همراه باشید.

 

منبع


لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

کوالکام با خرید استارتاپ یادگیری ماشینی، سراغ هوش مصنوعی می‌رود

کوالکام با خرید استارتاپ یادگیری ماشینی، سراغ هوش مصنوعی می‌رود

شرکت کوالکام دیروز با ثبت یک قرارداد، مالک استارتاپ سایفر شد؛ این استارتاپ در زمینه‌ی هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی فعالیت می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.