خانه / استارتاپ / اخبار عمومی / مسنجر لاین بزودی به اپل واچ اضافه خواهد شد!
ENapplewatch-720x360

مسنجر لاین بزودی به اپل واچ اضافه خواهد شد!

این مسنجر ژاپنی بزودی به ساعتهای اپل واچ اضافه خواهد شد."بر طبق وبسایت خود کمپانی ژاپنی"! کاربران اپل می توانند با این ساعت به مسنجر خود وصل شوند و پیامهایی که برای آنها آمده را ببینند.و نیاز نیست که کاربر نیاز نیست با صدا پاسخ دهد این اپل واچ نیز مانند خود مسنجر از اموجی و استیکر را نیز ساپورت می کند. این اپل واچ نمی تواند تمام ویژگی های مسنجر را ساپورت کند. این اپل مسنجر فقط ۳۸ استیکر و ۱۴۴ اموجی را دارد و اینها نمیتوانند بیشتر شوند.ارسال ایمیج و تکست نیز در این ورژن ساپورت نمی شود و فقط در ورژن موبایل آن ساپورت می شود. اضافه بر زبا ن انگلیسی و چند زبان اروپایی، زبان ژاپنی،کره ای و چینی نیز در این نرم افزار ساپورت می شود.

منبع

این مسنجر ژاپنی بزودی به ساعتهای اپل واچ اضافه خواهد شد."بر طبق وبسایت خود کمپانی ژاپنی"! کاربران اپل می توانند با این ساعت به مسنجر خود وصل شوند و پیامهایی که برای آنها آمده را ببینند.و نیاز نیست که کاربر نیاز نیست با صدا پاسخ دهد این اپل واچ نیز…

نقد و بررسیUser Rating: Be the first one !

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

شکست کارآفرینان در تاسیس و توسعه‌ی کسب وکار، امری اجتناب ناپذیر است. اما با رعایت برخی نکات می‌توان احتمال این اتفاق را کاهش داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.