خانه / استارتاپ / اخبار عمومی / مسنجر جدید یاهو Livetext ،فاقد صداستو لایو استریم!
meet-livetext-yahoo-latest-silent-video-chat-app-for-android-and-ios
meet-livetext-yahoo-latest-silent-video-chat-app-for-android-and-ios

مسنجر جدید یاهو Livetext ،فاقد صداستو لایو استریم!

اوایل این ماه یاهو مسنجر خود Livetext  را برای اولین بار در هنگ کنگ و تایوان رونمایی کرد و نتیجه خوبی داد و امروز پس از نتایج خوب در این ماه در آلمان،آمریکا ،کانادا و فرانسه و بریتانیا هم رونمایی شد.

Livetext  یک نرم افزار پیام رسان است که ویدیو استریم است مانند خیلی از پیامرسانهای امروزی،اما نکته جالب اینجاست که هیچ صدایی وجود ندارد.

این پیام رسان GIF های بدون صدا را که گهگاهی در وب رخ نشان می دهند نمایش می دهد.یاهو قبلا هم تجارت خود را با نوجوانان داشته است و به آنها این فرصت را میداده تا حس و لذتی که در دیگر پیامرسانها نصیبشان نشده در Livetext  تجربه کنند.

livetext-yahoo

Livetext  فقط برای مکالمه یک نفر با یک نفر دیگر است و گروهی نیست،و شما میتوانید یک متن را بالای ویدیوی خود قرار دهید.فرض کنید این اسکایپ هست.دقیقا همانند اسکایپ بدون صدا که می توانید با دوستان خود ارتباط برقرار کنید بدون اینکه آنها را دور خود جمع کنید.نیاز به زنگ زدن نیست شما می توانید پیام ویدیویی بفرستید و منتظر هشدارهای دریافت آن پیام و یا پاسخ به آن پیام باشید و وقتی مکالمه تمام می شود تمام پیامها و ویدیو هم با آن حذف می شود.البته این خیلی عجیب هست که یاهو همچین نرمافزاری با ویژگی های منحصر به فردی که هیچ یک از دیگر مسنجرهای درون مارکتها ندارند به بازار ارائه کرده باشد!!

این پیام رسان در ۳۰ جولای در اپ استور و پلی استور قابل دانلود خواهد بود.

منبع

اوایل این ماه یاهو مسنجر خود Livetext  را برای اولین بار در هنگ کنگ و تایوان رونمایی کرد و نتیجه خوبی داد و امروز پس از نتایج خوب در این ماه در آلمان،آمریکا ،کانادا و فرانسه و بریتانیا هم رونمایی شد. Livetext  یک نرم افزار پیام رسان است که ویدیو…

نقد و بررسیUser Rating: 4.35 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

نگران دزدیده شدن ایده هایتان نباشید

نگران دزدیده شدن ایده هایتان نباشید

بسیاری از ما می‌ترسیم از اینکه ایده‌های خود را با دیگران مطرح کنیم. اما فراموش نکنید که شرکت‌های بزرگ هم ایده‌هایشان را قبل از اجرا، عمومی می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.