خانه / اسلایدر / مایکروسافت جایگاه سومی بازار موبایل را از دست داد!!
huawei-ascend-mate-7-tech-boomcom-02_2xm8.640
huawei-ascend-mate-7-tech-boomcom-02_2xm8.640

مایکروسافت جایگاه سومی بازار موبایل را از دست داد!!

امسال در بازار داغ موبایلها و اسمارت فونها مایکروسافت با سیستم عامل منحصر به فرد خود حدود ۲۷ ملیون موبایل را فروخت.این درحالی هست که سال قبل این رقم حدود ۵۰ ملییون بوده است.و جایگاه خود را در بین سه قدرت برتر این صنعت به Huawei تقدیم کرد.این جایگاه با اختلافی تقربا ناچیز به وجود آمد یعنی Huawei حدود ۳۰ ملیون موبایل را به فروش رساند که اختلاف زیادی با مایکروسافت ندارد ، اما هر چی که بود توانست جایگاه مایکرو سافت را تصاحب کند.

جایگاه اول و دوم نیز متعلق به سامسونگ و اپل است. Huawei اولین قدرت در چین است و جایگاه بعدی متعلق به Xiaomi دومین قدرت برتر چین است. Xiaomiسال قبل حدود ۱۹٫۸ملیون گوشی را فروخته که نسبت به آمار ۱۵ ملیونی سال قبل خود پیشرفت محسوسی را داشته است.بعد از شکست مایکروسافت ، اپل بزرگترین رقیب و نقطه تمرکز برای این دوشرکت چینی است که بتوانند طلسم بازار آمریکا را بشکنند و به فروش بالایی برسند.

منبع

امسال در بازار داغ موبایلها و اسمارت فونها مایکروسافت با سیستم عامل منحصر به فرد خود حدود ۲۷ ملیون موبایل را فروخت.این درحالی هست که سال قبل این رقم حدود ۵۰ ملییون بوده است.و جایگاه خود را در بین سه قدرت برتر این صنعت به Huawei تقدیم کرد.این جایگاه با…

نقد و بررسیUser Rating: 3.15 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

ایسوس رسما از خانواده ذنفون ۴ رونمایی کرد

ایسوس رسما از خانواده ذنفون 4 رونمایی کرد

حضور واحد موبایل کمپانی ایسوس در نمایشگاه کامپیوتکس امسال، بسیار آرام و بی‌سروصدا بود. اما این کمپانی اکنون با معرفی گوشی‌های ذن‌فون ۴، به‌خوبی سکوت پیشین خود را جبران کرد.

یک دیدگاه

  1. بازتاب ها: Huawei

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.