خانه / اصلی / سیستم عامل / windows / حرف مایکروسافت به دزدان:ویندوز ۱۰ رایگان نیست!
ویندوز اصل 10
مایکروسافت

حرف مایکروسافت به دزدان:ویندوز ۱۰ رایگان نیست!

تری مایرسون:ویندوز ۱۰ دیگر مانند نسخه های قبلی رایگان نیست.

کسانی که ویندوز اصل ندارند و برای نسخه های اولیه ویندوز ۱۰ پولی پرداخت نکرده اند نمی توانند از این نسخه براحتی استفاده کنند و سیستم عامل خود را آپگرید کنند.

زمانی که مایکروسافت سه آپدیت ویندوز ۱۰ را رونمایی کرد، یک اتفاقی افتاد و آن هم این بود که نسخه دزدی ویندوز ۱۰ نیز میتوانست از این آپدیتها استفاده کند.بنابر این مایکروسافت یک راه را پیش گرفت و این آپدیتها را معکوس کرد و حالا این آپدیتها تصفیه شده اند و بر روی نسخه دزدی نصب نمیشوند.

کاربرانی که از نسخه دزدی سیستم عامل استفاده می کنند توسط اخطارها و رهنمودهایی مجبور به آپدیت می شوند.

یک مشکل نیز که مایکروسافت درباره لایسنس سیستم عامل ویندوز ۱۰ روبرو است تشخیص نسخه دزدی از نسخه اصلی است.گاهی وقتها مایکروسافت یک سیتم عامل دارای لایسنس را اشتباه میگیرد مانند جاهایی که یک نفر یک سیستم جدید خریداری میکند و سرویس دهنده ها لایسنس را درست نصب نمیکنند و یا دربعضی کشور به دلیل استفاده زیاد از نسخه کپی کسانی که لایسنس هم می خرند می سوزند.مانند کشور چین!

مایرسون توضیح داد که:

بعضی از کاربران به صورت غیر عمدی دچار نسخه دزدی ویندوز می شوند، و مایکروسافت و شریک خود در این زمینه OEM به این کاربران هم فرصتی میدهند تا بتوانند ویندوز خود را درست کنند با توجه به اینکه آپدیت بر روی نسخه دزدی نصب نمی شود و برای همچچین کاربرانی مایکروسافت آپدیت ویندوز ۱۰ را برای جاهایی که استفاده از نسخه دزدی خیلی عادی است امکان پذیر ساخته است!

 

منبع

تری مایرسون:ویندوز ۱۰ دیگر مانند نسخه های قبلی رایگان نیست. کسانی که ویندوز اصل ندارند و برای نسخه های اولیه ویندوز ۱۰ پولی پرداخت نکرده اند نمی توانند از این نسخه براحتی استفاده کنند و سیستم عامل خود را آپگرید کنند. زمانی که مایکروسافت سه آپدیت ویندوز ۱۰ را رونمایی…

نقد و بررسیUser Rating: 3.5 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

شکست کارآفرینان در تاسیس و توسعه‌ی کسب وکار، امری اجتناب ناپذیر است. اما با رعایت برخی نکات می‌توان احتمال این اتفاق را کاهش داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.