خانه / اصلی / سیستم عامل / android / شایعه: مایکروسافت می خواهد قابلیت اجرای نرم افزارهای اندرویدی را به ویندوز ۱۰ اضافه نماید.
2015-04-29_13-17-11

شایعه: مایکروسافت می خواهد قابلیت اجرای نرم افزارهای اندرویدی را به ویندوز ۱۰ اضافه نماید.

کنفرانس بزرگ مایکروسافت هفته بعد برگزار خواهد شد.دلایل بسیاری وجود دارد که این کنفرانس را منحصر به فرد و مهم می کند.این خبر بر اساس ادعای پاول تاهروت (لینک سایت تاهروت )

است .البته این مانند کاری است که بلک بری چند سال پیش انجام داد.این شرکت کانادایی میخواست تا نرم افزارهای اندرویدی را روی این گوشی ها ساپورت کند.

پروسه اس که حدود ۵ دقیقه وقت می گرفت.

این همان ویژگی است که مایکروسافت در دپارتمان خود بر روی آن پافشاری میکند و دولوپرهای خود را می خواهد مجبور کند تا این ویژگی را به این سیستم عامل اضافه نمایند، و دولوپرها نیز در مقابل این درخواست دارند واکنش نشان می دهند.اما مایکروسافت دلیل قانع کننده ای دارد و آن هم این است که کاربران به طرف پلتفرمی که در اپ استور نرم افزار زیادی را ندارد که با بقیه پلت فرمها رقابت کند ،نمی آیند.برای راضی شدن دولوپرها باید گفت که این ویژگی نرم افزارهای بیشتری را برای اجرا بر روی این پلت فرم می آورد و در نتیجه کاربر بیشتری به این سیستم عامل جذب می شود.

این بی گمان غیر قابل انکار است که نرم افزارهای اندرویدی در گوگل پلی جایگاه بهتری دارند و همینطور ویژگی و API ها منحصر به فردی را دارند،

مایکروسافت از شرایط حال حاضر دارد ضرر جدی را متحمل می شود.

کنفرانس بزرگ مایکروسافت هفته بعد برگزار خواهد شد.دلایل بسیاری وجود دارد که این کنفرانس را منحصر به فرد و مهم می کند.این خبر بر اساس ادعای پاول تاهروت (لینک سایت تاهروت ) است .البته این مانند کاری است که بلک بری چند سال پیش انجام داد.این شرکت کانادایی میخواست تا…

نقد و بررسیUser Rating: Be the first one !

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

شکست کارآفرینان در تاسیس و توسعه‌ی کسب وکار، امری اجتناب ناپذیر است. اما با رعایت برخی نکات می‌توان احتمال این اتفاق را کاهش داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.