خانه / GAMES / سری بعد از ‘(شوالیه آرخام)Batman: Arkham Knight’ چیست؟(قسمت اول)
batman-arkham-knight-whats-next

سری بعد از ‘(شوالیه آرخام)Batman: Arkham Knight’ چیست؟(قسمت اول)

بازی (شوالیه آرخام)Batman: Arkham Knight یک بازی بسیار خارق العاده است که آخرین نسخه سری استودیو Rocksteady هست که به بازار  آمده است.

در سال ۲۰۰۹بازی Batman: Arkham Asylum  به بازار آمد و گیمرهای طرفدار این بازی به این بازی خارق العاده افتخار می کردند،پس از این Rocksteady از بازی with Batman: Arkham City رو نمایی کرد که یکی از بهترین بازی های سوپر هیرویی بود که تا آن زمان ساخته شده بود.و هم اکنون (شوالیه آرخام)Batman: Arkham  Knight است که قرار است دوباره Rocksteady را به اوج برساند.

همه تا آخر عمرشان ثابت باقی نمیمانند و Rocksteady هم از این قضیه مستثنی نیست،به همین دلیل این استودیو اعلام کرده که آخرین سری بتمن Arkham Knight آخرین سری Batman: Arkham خواهد بود و این نوع بازی های سریالی و مجموعه ای در قالب هیروی دیگری ادامه خواهد یافت.

خب اگر کار استودیو با Batman: Arkham تمام شده است پس پس Dark Knight بعدی چیست؟آیا هواداران باید انتظار یک   Arkham Origins یا  Warner Brosدیگری را داشته باشند؟آیا واقعا کار درستی هست که این بازی را رها کنند در حالی که این تازه وارد بازار شده و هنوز موضوع جالبی دیگری در دست نیست؟

 

داستان بعدی از چه قرار است؟

 

 

به هر حال، پایان Arkham Knight ناتمام ماند در حالی که تمام درهای مجازی بسته شد. Batman که ما دوست داشتیم الان رفته است. Wayne Manor تخریب شده و Bruce Wayne نیز مرد،و Gotham نیز بدون Dark Knight هیچ نیست.خب چطوری Warner Bros داستانو ادامه میده؟ با اینکه راه های زیادی وجود داره ،اما خیلی ساده نیست از این راهها استفاده کرد و داستان را ادامه داد.

 

یک راه آسان:ساخت پیش درآمدی دیگر

batman-arkham-origins-the-bat

معقولانه به این فکر می افتید که پیش گرفتن یک گیم دیگر در ادامه این بازی منظور ماست.جواب شما "خیر" است.منظور ما دوره کردن تاریخ بازی است،مثلا Batman: Arkham Origins  خیلی قبلتر از Arkham Asylum تنظیم شده بود،اما به خوبی جواب داد.نمیشود گفت که هیچ نفعی در این کار نیست اما بدون سود هم نیست .

 

در پیش گرفتن یک پیش درآمد دیگر با گفتن یک داستان کلاسیک از بتمن می تواند شروع شود مانند"هیچ مردی از پا در نمی آید" و یا "هالوین بزرگ"،هر دو ی اینها امکان پذیر است و در بازی های استودیو هم به آنها اشاره شده است.این اتفاق در Arkham Origins افتاده است.فقط کاراکترهایی که قبلا در بازی های اولیه سری بوده اند را جدا می کند و کارهایی جدید را به آنها نسبت می دهد.

راه حلی دیگر:پیش درآمدی مستقیم

batman-arkham-knight-the-batmobile

اینطور که از اتمام بازی (شوالیه آرخام)Batman: Arkham Knight معلوم بود Warner Bros نمیخواهد این داستان همینطوری تمام شود.

راههای کاربردی زیادی وجود دارد،این داستان می تواند در ادامه آخرین گیم به نامهایی مانند "شهر بدون بتمن" که میتواند برروی برگشت بتمن تمرکز داشته باشد و یا یک شخصیت دیگر همانند بتمن ساخته شود.این راهها قبلا در کامیک های دیگر انجام شده است و جواب نیز داده،پس می توان در ادامه دادن شوالیه آرخام به این سبک نیز امید داشت.

این میتواند یک راه هم باشد که Warner Bros به پایه ها بپردازد:بازی بر روی بتمن جدید خیره شده،بروس وین امپراطوری جدید خود را می تواند بسازد،میتوان تمرکز کرد و المنتهای نامربوط بازی را حذف نمود و جا را برای آزاد سازی عناصر خوب گیم باز کرد.

 

 

(پایان قسمت اول"حتما هفته بعد برای ادامه این خبر همراه ما باشید")

 

منبع

بازی (شوالیه آرخام)Batman: Arkham Knight یک بازی بسیار خارق العاده است که آخرین نسخه سری استودیو Rocksteady هست که به بازار  آمده است. در سال ۲۰۰۹بازی Batman: Arkham Asylum  به بازار آمد و گیمرهای طرفدار این بازی به این بازی خارق العاده افتخار می کردند،پس از این Rocksteady از بازی with…

نقد و بررسیUser Rating: 3.37 ( 3 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

ساعت‌هوشمند

وزنیاک ادعا کرد که خرید اپل‌واچ و یا دیگر ساعت‌های هوشمند به صرفه نیست

استیو وزنیاک، یکی از بنیانگذاران اولیه جزو صادقترین افراد جهان است، این فرد صحبت‌های جالبی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.