خانه / آموزش / CMS / WORDPRESS / سرویس های آپدیت
Wordpress-Wordel

سرویس های آپدیت

با سلام خدمت دوستداران مجله الکترونیکی ittl  امروز با معرفی سرویسهای آپدیت برای وبسایت نویسانی که از مدیریت محتوای ورد پرس استفاده می کنند،هستم!

اصطلاحا این کار پینگ کردن آپدیت سایت گفته می شود

 

خب وقتی ما سایت خودمون رو آپدیت می کنیم، باید یک سرویسهایی باشند که به موتور های جستجو خبر دهند که سایت ما آپدیت شده است.ورد پرس این کار رو برای ما انجام میده

وو سایت ماره به بعضی از این سرویس های آپدیت معرفی میکنه!

اما مسله  موجود اینه که وردپرس در حالت پیش فرض فقط یک سرویس رو باخبر میکنه و ما باید سرویسهای دیگه رو هم دستی وارد کنیم:برای این کار ما از پنل مدیریت به قسمت تنظیمات رفته و سپس به قسمت نوشتن می رویم و در قسمت آپدیت سرویسها آدرسهایی که در زیر براتون قرار دادم رو وارد می کنیم.

برای دیدن آدرس سرویسها اینجا کلیک کنید!

 

 

با سلام خدمت دوستداران مجله الکترونیکی ittl  امروز با معرفی سرویسهای آپدیت برای وبسایت نویسانی که از مدیریت محتوای ورد پرس استفاده می کنند،هستم! اصطلاحا این کار پینگ کردن آپدیت سایت گفته می شود   خب وقتی ما سایت خودمون رو آپدیت می کنیم، باید یک سرویسهایی باشند که به…

نقد و بررسیUser Rating: Be the first one !

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

چگونه از هارد دیسک خود در گوگل درایو بکاپ تهیه کنیم

چگونه از هارد دیسک خود در گوگل درایو بکاپ تهیه کنیم

در دنیای امروز، بسیاری از اطلاعات مهم و ارزشمند ما به‌صورت دیجیتال ذخیره می‌شوند که یکی از بهترین راه‌ها برای حفاظت از این اطلاعات تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان در فضای ابری است. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.