خانه / گجت / سامسونگ برای سریعتر کردن آمدن نوت۵ به بازار دارد سخت کار میکند.
Verizon-Samsung-Galaxy-Note-Edge-Release

سامسونگ برای سریعتر کردن آمدن نوت۵ به بازار دارد سخت کار میکند.

 

بزرگترین شرکت اسمارت فون ساز دنیا تصمیم به رونمایی زود هنگام از محصول جدی خود از سری گالگسی در میانه های اگوست کرده است.این در حالی است که نوت ۳ و۴ در ماه سپتامبر به بازار ارائه شدند.

بر طبق سخنگوی خانوم این کمپانی:

"در میانه های ماه آگوست شاهد مدل جدید اسمارت فون های گلکسی خواهیم بود که بر رو ویترین مغازه ها  برای مقابل با رقیب سرسخت خود یعنی آیفون بعدی اپل خواهیم بود."

کمپانی آمریکایی به دنبال بزرگترین تولید اولیه محصول در انتهای سال جاری است.

سامسونگ به دنبال احیای دوباره پس از سال ۲۰۱۴ است که واقعا سود کمی را داشت.پیش بینی خواهد شد که صفحه نمایش خمیده این مدل جدید بتواند سود حاصل شرکت را بالا ببرد و قیمت اسمارت فونها را نیز افزایش دهد.

"من نمیدونم که چقد نوت ۵ میتونه به افزایش توان مالی ما کمک کنه ولی اینو میدونم که سامسونگ با تمام قدرتش برای رسیدن به هدف گرفتن بازار اسمارت فونها تلاش می کنه"پارک جون هون

منبع

  بزرگترین شرکت اسمارت فون ساز دنیا تصمیم به رونمایی زود هنگام از محصول جدی خود از سری گالگسی در میانه های اگوست کرده است.این در حالی است که نوت ۳ و۴ در ماه سپتامبر به بازار ارائه شدند. بر طبق سخنگوی خانوم این کمپانی: "در میانه های ماه آگوست…

نقد و بررسیUser Rating: 3.9 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

سیستم تشخیص چهره آیفون در یک میکروثانیه عمل خواهد کرد

سیستم تشخیص چهره آیفون در یک میکروثانیه عمل خواهد کرد

گزارش جدید، جزئیاتی متفاوتی در مورد سرعت سیستم‌ تشخیص چهره آیفون ۸ ارائه می‌دهد. این سیستم در یک میکروثانیه عمل خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.