خانه / اصلی / سیستم عامل / android / دولوپر ها از این به بعد برنامه های اندرویدی و آی او اسی و دیگر پلت فرمها می توانند برروی ویندوز ۱۰ ران شوند.
2015-04-29_14-42-57

دولوپر ها از این به بعد برنامه های اندرویدی و آی او اسی و دیگر پلت فرمها می توانند برروی ویندوز ۱۰ ران شوند.

در کنفرانس ۳ روزه مایکرو سافت گفته شد که این سیستم عامل از این به بعد می تواند قابلیت دیگر سیستم عاملها برای اجرا شدن دیگر نرم افزارها را دارد. استایا نوادا گف که سییتم عامل متحد شده ویندوز ۱۰ از این به بعد می تواند مانند چندین پلت فرم…

نقد و بررسیUser Rating: 4.45 ( 1 votes)

در کنفرانس ۳ روزه مایکرو سافت گفته شد که این سیستم عامل از این به بعد می تواند قابلیت دیگر سیستم عاملها برای اجرا شدن دیگر نرم افزارها را دارد. استایا نوادا گف که سییتم عامل متحد شده ویندوز ۱۰ از این به بعد می تواند مانند چندین پلت فرم عمل کند.

2015-04-29_13-50-15 2015-04-29_13-53-20

بر خلاف تجربه های ویندوز استور،ویندوز۱۰ استور خیلی قوی تر ظاهر خواهد شد،برنامه های تحت وب که می توانند مانند یک نرم افزار مخصوص ویندوز عمل کنند،تحویل گرفتن نرم افزارهای اندرویدی که با C++ & JAVA  نوشته شده اند و سورپرایز بزرگ یعنی برنامه های تحت سیستم عامل IOS که از XCODE به VISUAL STUDIO  تبدیل می شود.

این می تواند یک برگ برنده بزرگ برای ویندوز ۷ باشد تا آن را یک سیستم عامل جامع به حساب آورد.در همین راستا مایکروسافت در نظر دارد تا در سال اول این ویندوز را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهد.

برای کانتینیوم همان باینری کدی که روی موبایل اجرا می شود بر روی دسکتاپ نیز اجرا می شود.

 

ویندوز ۱۰ بر روی دسکتاپ:

 

یک منوی استارت کاملا مناسب  و زیبا برای نمایش فایل ها و دیگر موارد و یک شکل جدید و متفاوت در مقایسه با ورژن قبلی ویندوز که متاسفانه ما مجبوریم که این صفحه را فقط بصورت یک عکس ببینیم.اما بعضی ویژگی های درونی ویندوز ۱۰ قابل دانلود است،اما نه چیزی که ما می خواهیم.این صفحه مانند صفحه اول موتور جستجوی بینگ است.نه تنها یک شکل افسانه ای را دارد بلکه زرق و برق های زیادی در قسمتهای دیگر این سیستم عامل وجود دارد.

2015-04-29_14-41-45 2015-04-29_14-43-58

 

و همچنین می توان با وایبر یک پیام متنی را بدون اجرا کردن نرم افزار فرستاد.

 

منبع:


لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

استراتژی های تبلیغاتی ارزان قیمت برای استارتاپ ها

استراتژی های تبلیغاتی ارزان قیمت برای استارتاپ ها

استارتاپ‌ها با مشکلات مالی بسیاری مواجه هستند. بسیاری از مدیران در شرایط بحران مالی، بودجه‌ی تبلیغاتی را کاهش می‌دهند. آیا راهی برای بازاریابی ارزان‌قیمت وجود دارد؟

۲ دیدگاه

  1. بازتاب ها: عاشقم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.