خانه / استارتاپ / اخبار عمومی / در ورژن جدید Snapchat آپلود اتوماتیک غیرفعال شده است.
snapchat
snapchat

در ورژن جدید Snapchat آپلود اتوماتیک غیرفعال شده است.

 

در ورژن جدید قابلیت  Travel Mode آپدیت خودکار توسط اسنپ چت برای لود سریع تر دیتا را غیر فعال می کند تا خود کاربر به انتخاب خود این کار را انجام دهد.این معنی این را میدهد که کاربران دیگر برای لود شدن باید دکمه ای را تپ کنند که سرعت لود هم کاهش می یابد ام دیگر نمیخواهد نگران این باشند که دیتای گوشی آنها به فضا برود و یک دفعه تمام شود.

شما می توانید برای فعال کردن این ویژگی به تنظیمات Snapchat رفته و Travel Mode را فعال نمایید.

 

اضافه کردن اموجی (emoji) بیشتر به Snapchat

در ورژن جدید Snapchat شما می توانید از اموجی (emoji) بیشتری در چت متنی خود استفاده کنید،این کار را می شود با ابزاری به نام استیکر پیکر (Sticker Picker) انجام داد.قبلا کاربران  در این مورد محدود تر بوده اند.

شما می توانید اسنپ کدهای خود را اکسپورت کنید و به دیگر کاربران بدهید،این یک قابلیت بسیار عالی است که کاربران می توانند به راحتی از اسنپ کدهای (Snapcode) دیگران در شبکه خود استفاده نمایند.

منبع

  در ورژن جدید قابلیت  Travel Mode آپدیت خودکار توسط اسنپ چت برای لود سریع تر دیتا را غیر فعال می کند تا خود کاربر به انتخاب خود این کار را انجام دهد.این معنی این را میدهد که کاربران دیگر برای لود شدن باید دکمه ای را تپ کنند که…

نقد و بررسیUser Rating: 3.75 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

شکست کارآفرینان در تاسیس و توسعه‌ی کسب وکار، امری اجتناب ناپذیر است. اما با رعایت برخی نکات می‌توان احتمال این اتفاق را کاهش داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.