خانه / اسلایدر / تلویزیونهای Mi TV 2S با ویژگی تکنولوژی ۴k و ۹٫۹میلیمتری در اندازه ۴۸ اینچ متعلقبه شرکت Xiaomi رونمایی شدند.
lei_jun_ceo_xiaomi_mitv2s_launch
mitv2s

تلویزیونهای Mi TV 2S با ویژگی تکنولوژی ۴k و ۹٫۹میلیمتری در اندازه ۴۸ اینچ متعلقبه شرکت Xiaomi رونمایی شدند.

شرکت Xiaomi در سه شنبه در یک مراسمی در چین تلویزونهای جدید خود را با نام Mi TV 2S رو نمایی کرد.

این تلویزیونهای جدید در چین به دو نوع قابل خرید هستند: نوع استاندارد با ویژگی CNY 2,999 و نوع سینمای خانگی با CNY 3,999!! هر دو نوع در اوایل ۲۲ ژولای روانه بازار خواهند شد.با این حال Xiaomi در حال حاضر برنامه ای برای صادرات این محصولات به خارج از چین را ندارد.البته دانستن این هم که ویژگی ۴k دقیقا همان کیفیتی را که انتظار می رود به نمایش نمیگذارد،خارج از لطف نیست.

قبل از رونمایی از این تلویزیونهای جدید ،شرکت Xiaomi این محصول خود را با محصولهای مشابه در شرکتهای سونی ،سامسونگ و شارپ مقایسه می کرد.و این تلویزیون در این امتحانات با سربلندی بیرون آمد چون که هم از لحاض کیفیت و هم رنگ و کنتراست از بقیه بهتر بود و همچنین کیفیت بالای صدای این تلویزیون از ویژگی های بارز و بی رقیب آن بود.

 

xiaomi_mi_tv_2s_fb_635

از اینها بگذریم ،این تلویزیون دارای پردازنده های MStar 6A928 که بر روی سیستم عامل MIUI TV سوار شده اند ،است.این نوع سیستم عامل بر پایه اندروید ۵ (لولیپاپ )است.دارای ۲ گیگ رم و ۸ گیگ حافظه داخلی است،همچنین آخرین تکنولوژی Dolby را نیز پشتیبانی می کند.همچنین  Wi-Fi 802.11ac و بلوتوث ۴ را نیز می توان از دیگر ویژگی های این محصول خارق العاده برشمرد.دیگر خصوصیات دارا بودن پورتهای HDMI 2.0 و USB 3.0 و پلی بک کردن ۴k با ۶۰fps است.همچنین دارای طرح فلزی کامل در پشت تلویزیون است.

منبع

شرکت Xiaomi در سه شنبه در یک مراسمی در چین تلویزونهای جدید خود را با نام Mi TV 2S رو نمایی کرد. این تلویزیونهای جدید در چین به دو نوع قابل خرید هستند: نوع استاندارد با ویژگی CNY 2,999 و نوع سینمای خانگی با CNY 3,999!! هر دو نوع در…

نقد و بررسیUser Rating: 3.55 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

۲۵ مرداد: سالگرد درگذشت جان پمبرتون، خالق کوکاکولا

۲۵ مرداد: سالگرد درگذشت جان پمبرتون، خالق کوکاکولا

۱۲۹ سال پیش در چنین روزی، جان پمبرتون، شیمیدان و مخترع آمریکایی چشم از جهان فروبست. شاید این نام چندان آشنا نباشد؛ ولی وی با اختراع کوکاکولا دنیایی را به تسخیر خود درآورده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.