خانه / اسلایدر / تغییر الگوریتم سرچ گوگل
Captureمم

تغییر الگوریتم سرچ گوگل

خبر های جدیدی از گوگل انتشار یافته که شما باید بدانید.خبرهایی که ما شنیدیم ب  این مبنا بوده است که گوگل الگوریتم نمایش نتایج خود را تغییر داده و سایتهایی که با نمایش در موبایلها سازگاری  بهتری دارند در نمایش نتایج گوگل در رنک بالاتری قرار می گیرند.

 

این یک گام عادی برای یک موتور ج

google_algorithm

ستجو هست که بخواهد در موبایلها و دستگاههای این چنین فراگیر تر شود. البته این میتواند برای گسترش دهنده های وب و کاربران آنها خبری بد باشد، چون تمام ویژگی هایی که توسط کامپیوتر و بروزرهای آن پشتیبانی می شود توسط موبایلها پشتیبانی نمی شود و باید از زیبایی سایتهای خود بکاهند.

 

چند چیز درباره الگوریتم جدید که شما باید بدانید:

 

  • تنها مناسب بودن برای موبایل و تبلت و امثال این دستگاهها باعث می شود که سایتها بتوانند در الگوریتم جدید باقی بمانند.
  • شما می توانید با استفاده از این لینک ( نویسنده: سعی کنید با فیلتر شکن بروید چون کشور ما برای استفاده از این ویژگی گوگل و امثال این ویژگی تحریم است) چک کنید که سایت شما مناسب برای موبایلها و تبلتها است یا نه ،اگر رنگ سبز بود شما می توانید به کار خود ادامه دهید و جای نگرانی نیست.

 

 

  • Captureمماین ویژگی فقط به جستجو های ردیفی تاثیر می گذارد و روی اخبار گوگل و فیلمها و کلمه های منحصر به فرد تا ثیری ندارد.
  • اگر الگوریتم تشخیص دهد سایت شما که با موبایل هماهنگ نیست مطالب به روز و مفیدی دارد شما را استثنا قرار داده و رنک شما را بالا می برد.

 

منبع

 

خبر های جدیدی از گوگل انتشار یافته که شما باید بدانید.خبرهایی که ما شنیدیم ب  این مبنا بوده است که گوگل الگوریتم نمایش نتایج خود را تغییر داده و سایتهایی که با نمایش در موبایلها سازگاری  بهتری دارند در نمایش نتایج گوگل در رنک بالاتری قرار می گیرند.   این…

نقد و بررسیUser Rating: 4.8 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

آموزش اجرای بازرسی امنیتی حساب کاربری گوگل

آموزش اجرای بازرسی امنیتی حساب کاربری گوگل

سرویس بازرسی گوگل با بررسی حساب کاربری افراد و برقراری امنیت، دسترسی­‌های غیر مجاز دستگاه‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف را به حساب گوگل، بررسی و مدیریت می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.