خانه / استارتاپ / تبلتهای جدید Xiaomi با ویندوز ۱۰ ران خواهند شد!!
Xiaomi-MiPad-Tablet
Xiaomi-MiPad-Tablet

تبلتهای جدید Xiaomi با ویندوز ۱۰ ران خواهند شد!!

ما خیلی وقت است که از آپدیت جدید تبلت های MI مربوط به شرکت Xiaomi بی خبریم.و خیلی وقت است که آپدیتی در نسخه جدید ایجاد نشده است.به نظر می رسد که این شرکت دیگر نمیخواهد که در زمینه تبلت اپدیتهایی را انجام دهد،با اینکه بارها و بارها Xiaomi اذعان کرده است که دست از بازار تبلت نخواهد کشید و به کار خود ادامه خواهد داد.

در گزارشات اخیر Pan Jiutangگفته که Pan Jiutangمی خواهد نسخه جدید تبلتهای MI خود را روانه بازار کند و نکته قابل توجه هم اینجاست که این تبلتهای جدید دیگر پلت فرم اندروید ندارند وبا ویندوز ۱۰ (windows10)ران می شوند!!! اما متاسفانه او نتوانست که بگوید نسخه موبایل ویندوز ۱۰ یا خود ویندوز ۱۰ روی تبلت ران خواهد شد.چون ویندوز ۱۰ مانند ویندوز ۸ نیست که نتواند روی اسمارت فونها هم بالا بیاید و می تواند هر چیزی را ران کند.(مترجم:عجب معجزه ای)

ما در قسمت سوم سال میلادی ۲۰۱۵ هستیم،یعنی چیزی نمانده تا از این تبلت رونمایی شود و احتمالا در ۱۶ آگوست این اتفاق خواهد افتاد.پس بیاید و منتظر بشینیم و روی ورژن آینده این تبلت تمرکز کنیم.

منبع

ما خیلی وقت است که از آپدیت جدید تبلت های MI مربوط به شرکت Xiaomi بی خبریم.و خیلی وقت است که آپدیتی در نسخه جدید ایجاد نشده است.به نظر می رسد که این شرکت دیگر نمیخواهد که در زمینه تبلت اپدیتهایی را انجام دهد،با اینکه بارها و بارها Xiaomi اذعان…

نقد و بررسیUser Rating: 3.85 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

ایسوس رسما از خانواده ذنفون ۴ رونمایی کرد

ایسوس رسما از خانواده ذنفون 4 رونمایی کرد

حضور واحد موبایل کمپانی ایسوس در نمایشگاه کامپیوتکس امسال، بسیار آرام و بی‌سروصدا بود. اما این کمپانی اکنون با معرفی گوشی‌های ذن‌فون ۴، به‌خوبی سکوت پیشین خود را جبران کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.