خانه / اسلایدر / تا حالا درباره Blackphone 2 شنیدید؟الان میتونید بخرید!
blackphone_2
blackphone_2

تا حالا درباره Blackphone 2 شنیدید؟الان میتونید بخرید!

حتما تا الا ن  نام Blackphone 2 به گوشتان هم نخورده است،این یک اسمارت فون بسیار امن اندرویدی است که می توانید با اطمینان کامل از آن استفاده نمایید بدون اینکه نگران امنیت اطلاعات خود باشید.این موبایل سال گذشته اولین قدم خود را برداشت و به ویترین مارکتها آمد،تولد این موبایل حاصل اتحاد ماجراجویانه و جالب Geeksphone و Silent Circle است.اولین موبایل امنیتی با سیستم عامل اندروید است که این امنیت را با نرم افزارهای خاص و رمز نگاری های بالقوه خود انجام میدهد.

Silent Circle اخیرا مشارکت خود را با Geeksphone در Mobile World Congress شروع کرده است و بنا داشته است که این موبایل را در همین سال در ماه سپتامبر راهی بازارهای جهانی کند،و همچنین اذعان داشته اند که شما از همین الان می توانید این موبایلها را سفارش دهید.

در آینده بیشتر درباره   خواهید شنید Blackphone 2

منبع

حتما تا الا ن  نام Blackphone 2 به گوشتان هم نخورده است،این یک اسمارت فون بسیار امن اندرویدی است که می توانید با اطمینان کامل از آن استفاده نمایید بدون اینکه نگران امنیت اطلاعات خود باشید.این موبایل سال گذشته اولین قدم خود را برداشت و به ویترین مارکتها آمد،تولد این…

نقد و بررسیUser Rating: 4.65 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

عرضه نسخه‌ رده‌بالای گلکسی نوت ۸ با ۲۵۶ گیگابایت حافظه تأیید شد

عرضه نسخه‌ رده‌بالای گلکسی نوت 8 با ۲۵۶ گیگابایت حافظه تأیید شد

تصویر تبلیغاتی جدید، عرضه فبلت گلکسی نوت ۸ سامسونگ را با ۶۴ و  ۲۵۶ گیگابایت حافظه تأیید می‌کند. این مدل، چهارشنبه معرفی می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.