خانه / استارتاپ / با این هلیکوپتر ارزان می توانید ترافیک خیابان را رد کنید(حتی در ایران)
ehang-184

با این هلیکوپتر ارزان می توانید ترافیک خیابان را رد کنید(حتی در ایران)

فرض کنید در یک روز صبح می خواهید سر کار بروید و ترافیک سنگین این اجازه را نمی دهد،برای همین به پشت بام خانه رفته و سوار اوکتکوپتر (یک نوع هلی کوپتر از نوع کوچکتر) می شوید،و علاوه از لذت بردن از منظره زیر پایتان سر وقت هم سر کار خود می رسید.

 این هلی کپتر کوچک یا همان اوکتوکوپتر ساخت چین ،بسیار زیبا و شگفت انگیز ساخته شده است که قابلیت حمل یک انسان تا فاصله مشخص شده ای را دارد. EHang 184 می تواند ماجراجویان بسیاری را به آسمانها ببرد و کوچک بودن بشریت را به کسانی که توانایی هزینه خرید هلی کوپتر را ندارند،نشان دهد.

این استارتاپ چینی از تکنولوژی هواپیماهای کوچکی که انسانها را تا ۲۰ مایل حمل می کنند،استفاده می کند. EHang 184 AAV دارای ۴ بازو برای پرواز است.در لاسوگاس و جشنواره CES در ۴ شنبه معرفی شده است.این پرنده کوچک طوری طراحی شده است که می تواند مسافر را ۲۳ دقیقه با سرعت ۶۰ مایل بر ساعت حمل کند.

ehang-184 اوکتوکوپتر

خیلی وقت است که مردم همچین رویایی را داشتند تا با یک همچین اوکتوکوپتری (EHang 184) بر فراز آسمان پرواز کنند و فکر خرید مشابه های سنتی و گران مانند Icon A5 دو سرنشینه را از سر خود بیرون کنند.این دستگاه نیاز به هدایت ندارد و فقط مقصد را باید معلوم کرد.صاحبان این دستگاه گفته اند که برای استفاده از این دستگاه در هر کشوری نیاز به لایسنس استفاده نیست و هر کشوری حق استفاده از این اوکتوکوپتر را دارد.

و بخاطر بعضی از موضوعها هنوز قیمت دقیق معرفی نشده اما بنا به حرف صاحبان این اوکتوکوپتر ،قیمت ان طوری است که نیاز نیست حتما ملیونر باشی تا بتوانی از عهده خرید آن بر بیایید.

منبع


لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

معرفی استارتاپی که محل‌ اقامت ارزان می‌سازد

معرفی استارتاپی که محل‌ اقامت ارزان می‌سازد

این استارتاپ از فضاهای خالی در سطح شهر استفاده می‌کند و با استفاده از تجهیزات پیش‌ساخته، محل‌های با کیفیت و با اجاره‌ی کم برای افراد نیازمند می‌سازد.

۴ دیدگاه

  1. بازتاب ها: سامان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.