خانه / آموزش / با استارتاپ OCHO آشنا شوید!
398488-8d889f8b5053730a02b786d919801039-medium_jpg

با استارتاپ OCHO آشنا شوید!

شاید ما بتوانیم توجه شما را با این متن جلب کنیم،لطفا : متوسط ​​مدت زمان توجه آمریکایی ها در حال حاضر یکی یک ثانیه از ماهی های طلایی کمتر است .

به گفته تاریخدان مدرسه بازرگانی هاروارد نانسی کوهن، تمام این ۸ ثانیه، چیز تأمل برانگیزی برای سازندگان OCHOاست، یک APP شیک و روان برای اشتراک گذاری ویدئو که در حال حاضر در App Store وجود دارد.

20141111185605-meet-ocho-social-video-startup-caught-mark-cuban-eye copy copy

عکس شماره یک(محیط نرم افزار)
ویدئو ها در OCHO   – مدت زمان هر ویدیو هشت ثانیه است. این مدت زمان دو ثانیه طولانی تر از Vine loop و هفت ثانیه کوتاه تر از حداکثر طول کلیپ اینستاگرم، و این یک اشتباه نیست بلکه دلایلی در پشت آن نهفته است.

پیاده سازی این ایده با الهام از پژوهش کوهن صورت گرفته است، بنیانگذاران برنامه، شهر نیویورک با تکنولوژی کارآفرینان جردن یوبراچ، ۲۲، و جاناتان سوردلین ۳۲، شرط بستند که هشت یک عدد سحر آمیز برای مغز ماهی قرمز دیجیتالی پریشان ما است. بنابراین سرمایه گذار اصلی OCHO مارک کوبان این استارتاپ را با سرمایه گذاری خود راه انداخت.

1415732284-jonathan-swerdlin-co-founder-ocho

عنوان عکس: جاناتان Swerdlin، از بنیانگذاران OCHO.

OCHO است تعریف جدیدی به به تصویر کشیدن و اشتراک گذاری داستان ها و اتفاقات با استفاده از این نرم افزار که تا الان این اشتراک گذاری با این توجه و قدرت جذب کاربر امکان پذیر نبوده است.

کوبان تنها سرمایه گذار در OCHO نیست. VICE Sports نیز یکی دیگر از سرمایه گذاران این نرم افزار است.

شما میتوانید هر فیلم را به صورت عمودی یا افقی تماشا کنید و با حدود۶ ابزار نیز می توانید فیلمهایتان را بهینه سازی نمایید.

سوالهایی از جردن یوبراچ:
۱٫ چه الهامی شما را به این ایده کشید؟
جردن: دو میلیارد نفر با یک دوربین متصل به اینترنت نشان دهنده بیشترین پتانسیل برای ایجاد ویدیو و مصرف در تاریخ است. این که هیچ کس قادر به تکرار موفقیت سیستم به اشتراک گذاری عکس های اجتماعی مانند اینستاگرم برای ویدیو نبوده مرا آزرده کرد. جاناتان و من عاشق ویدئو هستیم، و پلت فرم خود را که تقریبا در سطح متوسطی در بین دیگر پلت فرمهای این حوزه قرار دارد را پیاده سازی کردیم.

۲٫ شما در انجام این چنین پروژه ای تجربه ای را نداشتید،چگونه توانستید این پروژه را انجام دهید؟چگونه هدایت و راهنمایی شدید؟

1415732370-jourdan-urback-co-founder-ocho
جردن یوبراچ ، از بنیانگذاران از OCHO.

جردن: جان و من هر دو هر روز یک تن متریک را می خواندیم. ما از پیشگامان صنعت- نه فقط در فن آوری، بلکه در صنعت رسانه نیز چیزهایی را یاد می گرفتیم. دلیل جذب کاربران به سمت استارتاپ ما اغلب خانواده و اطرافیان کاربر بودند.
منبع

شاید ما بتوانیم توجه شما را با این متن جلب کنیم،لطفا : متوسط ​​مدت زمان توجه آمریکایی ها در حال حاضر یکی یک ثانیه از ماهی های طلایی کمتر است . به گفته تاریخدان مدرسه بازرگانی هاروارد نانسی کوهن، تمام این ۸ ثانیه، چیز تأمل برانگیزی برای سازندگان OCHOاست، یک…

نقد و بررسیUser Rating: 3.85 ( 1 votes)

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

همگام‌ سازی مایکروسافت اوت‌ لوک با تقویم گوگل

همگام‌ سازی مایکروسافت اوت‌ لوک با تقویم گوگل

این روزها همگام‌سازی تقویم گوگل با اوت‌لوک مایکروسافت یکی از ضروریات مدیریت زمان و وظایف روزانه محسوب می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.