خانه / استارتاپ / اخبار عمومی / اپل ورود کاربران دارای اکانت AOL به داخل iTunesیا App Store را دیگر پشتیبانی نمیکند!
اپل
تحریم aol به وسیله اپل

اپل ورود کاربران دارای اکانت AOL به داخل iTunesیا App Store را دیگر پشتیبانی نمیکند!

با توجه به دزدی آشکار AOL از کاربرانش و مقابله با این کار کمپانی اپل واکنشی را نشان داده است، و ورود این کاربران را از ۳۱ مارس به داخل سرویسهای این کمپانی مسدود کرده است!خوشبختانه این کار تاثیر داشته و تبدیل اکانت قبلی به اکانت اپل نیز بسیار ساده است.

اپل گزارش داد که:"از ۳۱ مارس دیگر AOL  نمیتواند کاربرانش را برای استفاده از اپ استور یا آی بوک یا دیگر سرویسهای اپل پشتیبانی کند".

"شما باید اکانت خود را از  AOL به Apple ID تبدیل کنید تا بتوانید تا بتوانید به تمام سرویسهای اپل دسترسی داشته باشید  "

اپل نگران است که کاربران این تبدیل را انجام ندهند!اگر شما این تبدیل را انجام نداده اید،عجله کنید جون ممکن است این فرصت را از دهید و اکانت AOL شما نیز از بین برود.نگران نباشید این تبدیل یک فرایند بسیار بسیار ساده است.

فقط لازم است که به اکانت خود در iTunes وارد شوید و سپس به صورت وادارکننده و اتوماتیک به صفحه تبدیل اکانت وارد می شوید و می توانید با دنبال کردن راهنمایی ها این تبدیل را به راحتی انجام دهید.و در نتیجه شما یک Apple ID دارید!

با این اکانت جدید نگران نباشید چون تمام چیزهایی که قبلا دانلود یا امتیازاتی که داشته اید سر جایش است و شما می توانید با این اکانت جدید از این امتیازات خود به راحتی استفاده نمایید!

 

منبع:


لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

مایکروسافت: بینگ بزرگ‌تر از آن است که تصور می‎کنید

مایکروسافت: بینگ بزرگ‌تر از آن است که تصور می‎کنید

تیم تبلیغاتی بینگ با انتشار آماری جالب و قابل توجه از این موتور جستجو، قصد دارد به کاربران یادآوری کند که این سرویس هنوز زنده است. خواندن این اطلاعات ممکن است برای شما هم جالب باشد.

یک دیدگاه

  1. بازتاب ها: اپل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.