خانه / استارتاپ / اپلیکیشن Shoot متعلق به BitTorrent به شما اجازه اشتراک گذاری بدون محدودی را می دهد.
shoot from bittorent
shoot

اپلیکیشن Shoot متعلق به BitTorrent به شما اجازه اشتراک گذاری بدون محدودی را می دهد.

به اشتراک گذاری فایلها بسیار هرچند ساده بسیار سخت است،حتی با وجود تکنولوژی هایی که تا الان به وجود آمده اند و پیشرفت کرده اند،این امر غیر قابل انکار است.

برای اشتراک گذاری فایلها راههای بسیاری وجود دارد اما هر کدام محدودیت خاص خود را دارند،مثلا بلوتوث بسیار کند است و این بر روی سیتمهای با پلت فرم متفاوت واقعا غیر قابل تحمل است و یا سرویسهای اینترنتی محدودیت حجمی و یا گاهن محدودیت سرعت دارند و شما مجبور می شوید که از کارت حافظه استفاده نمایید که در بسیاری از موبایلهای جدید امروزه این کارتها وجود ندارند،پس واقعا چطور میشه که  با این مشکلات دستو پنجه نرم کرد؟

 

به تازگی BitTorrent  یک اپلیکیشن را روانه بازار ساخته است که می تواند تمام مشکلات ما را در به اشتراک گذاری عکس و فیلم حل کند.این نرم افزار که Shoot   نامیده میشه کار اشتراک گذاری رو به نحوی باورنکردی مدیریت می کند که شما میتوانید فایلهای مورد نظر خود را برای دوستان خود ارسال نمایید.هیچ مخدودیت اندازه و یا سرعت وجود ندارد،شما حتی میتونید فیلم های دوساعته را نیز به دوستان خود ارسال کنید.

Shoot  چطوری کار می کنه؟

در جواب به این سوال باید بگم که Shoot   یک سیستم به اشتراک گذاریه ساده نیست،و یک سیستم ذخیره سازی هم نیست،بلکه بسیار ساده عمل می کند.

 

فقط دوتا کار انجام میدهد،یا فایل خود را ارسال می کنید و یا فایلی را دریافت می کنید،فقط همین!! برای ارسال فایل بعد از انتخاب ارسال و پس از انتخاب فایل مورد نظر شما یک QR کد دریافت می کنید و اون رو به گیرنده مورد نظر میدهید و موقع زدن دکمه دریافت دوربین به صورت اتوماتیک روشن می شود وشما باید از کد اعکس بگیرید.این انتقال بسیار امن و محرمانه انجام می شود.

برای انتقال دیتا ها مراقب باشید!!!

shoot-1-840x366

چون برای ارسال و دریافت شما از اینترنت استفاده می کنید برای باید مراقب باشید که وقتی دیتای شما کوچک است و دارید از اینترنت سلولی استفاده می کنید،البته این مشکل را BitTorrent  حل کرده با زدن گزینه ای خاص ما Shoot    را مجبور میکنیم که فقط با اینترنت وایرلس کارها را انجام دهد.

منبع:

 


لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

شکست کارآفرینان در تاسیس و توسعه‌ی کسب وکار، امری اجتناب ناپذیر است. اما با رعایت برخی نکات می‌توان احتمال این اتفاق را کاهش داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.