خانه / اصلی / سیستم عامل / android / اسنپ چت به زودی اجازه به اشتراک گذاشتن محتویات یافته شده با قابلیت “discover”را با دوستان می دهد.
snapchat

اسنپ چت به زودی اجازه به اشتراک گذاشتن محتویات یافته شده با قابلیت “discover”را با دوستان می دهد.

استارتاپ زیبا و جالب اسنپ چت که چندی ایت به بازار رقابت آمده است ، ویژگی خاصی را به خود اضافه خواهد کرد که به این استارتاپ اجازه می دهد تا  گام هایی بسیار کارامد  برای محکم کردن جای خود در بین دیگر استارتاپ ها وردارد! این ویژگی که "discover" به زودی در ژانویه به این استارتاپ اضافه خواهد شد.

البته این قابلیت قبلا نیز بوده است اما قابلیت اشتراک گذاری نتایج جستجو را نداشته است، آپدیت ها بزودی به در پلت فرمهای ios  و android  اضافه خواهد شد.شما بزودی قادر خواهید بود که با زدن بر صفحه لمسی خود عکس یا فیلم یافته شده خود را به دوستان خود ارسال نمایید.

در نسخه اصلی اسنپ چت شما می توانید قبل ارسال عکس یا ودیو به آن یک متن یا نقاشی اضافه کنید ، و شما میتوانید با فشردن ارسال با discover به دوست خود اجازه دهید تا به صفحه مورد نظر عکس یا فیلم یا محتویات آن دسترسی داشته باشد.

این ویژگی جدید می تواند این قابلیت را پرکاربردتر کند.الان شما همیشه مجبور نیستید خودتان ستجو کنید و دوستانتان می توانند این کار را برای شما انجام دهند.

اسنپ چت درحال کم کردن ویژگی به اشتراک گذاری مطالب در فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی است و می خواهد این اشتراک گذاری ها در خود نرم افزار انجام شود چون اگر اشتراک گذاری در فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی نباشد دوستانتان مجبورند که این استارتاپ را روی اسمارت فونهای خود نصب کنند.

منبع

استارتاپ زیبا و جالب اسنپ چت که چندی ایت به بازار رقابت آمده است ، ویژگی خاصی را به خود اضافه خواهد کرد که به این استارتاپ اجازه می دهد تا  گام هایی بسیار کارامد  برای محکم کردن جای خود در بین دیگر استارتاپ ها وردارد! این ویژگی که "discover"…

نقد و بررسیUser Rating: Be the first one !

لینک کوتاه برای اشتراک گذاری :ittl in telegram

درباره ی مهران کردوانی

آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. (مترلینگ)

می توانید پستهای زیر رانیز چک کنید

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

جلوگیری از شکست در کارآفرینی

شکست کارآفرینان در تاسیس و توسعه‌ی کسب وکار، امری اجتناب ناپذیر است. اما با رعایت برخی نکات می‌توان احتمال این اتفاق را کاهش داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.